Září 2008

Camp Rock photos* 1.

30. září 2008 v 14:45 | hellgirl |  Camp Rock

prison break herci

9. září 2008 v 14:42 | hellgirl |  Prison Break
Jméno:
Michael Scofield
Vězeňské číslo: 94941
Umístění: Blok s nízkou ostrahou, křídlo A, cela 40
Zločin: Ozbrojená loupež
Rozsudek: 5 let
Zbytek trestu: 5 let
Na podmínku: 2 roky, 6 měsíců
Scofieldovo dosavadní vzdělání je v rozporu s tím, proč by se takový muž dopustil zločinu, který spáchal. Začal studovat s čistým rejstříkem v Morgan Parku High school a později promoval na Magnu Cum Laude s B.S., obor stavebnictví. Než ho zatkli, tak byl Michael zaměstnaný jako stavební inženýr v prestižní firmě Middletonu, Maxwell a Schaumlocated v Chicagu.
Vězeň Michael Scofield byl usvědčený z ozbrojené loupeže při pokusu odcizit přes půl miliónu dolarů z chicagské banky. Při soudním procesu Scofield nepřednesl nic na svou obhajobu a požadoval odsedět si trest v zařízení prvního stupně blízko jeho rodného Chicaga.
Minulost Michaela Scofielda je neposkvrněná. Muž se dvěma vysokoškolskými tituly v oboru stavebnictví pracoval před zatčením v prestižní firmě Middleton, Maxwell a Schaum, která dělala stavební návrh vězeňského komplexu Fox River.
Jméno:
Lincoln Burrows
Vězeňské číslo: 19138
Umístění: Blok cel smrti, buňka 18
Zločin: Vražda prvního stupně, s přitěžujícími okolnostmi vystřílení zásobníku
Rozsudek: Smrt popravou
Zbytek trestu: Jeden měsíc
Na podmínku: Chovanec není způsobilý pro podmíněné propuštění
Postava:
Lincoln už od mládí směřoval do Fox River. Poté, co opustil Morgan Park High School v 10. třídě, se několikrát dostal do problémů se zákonem. Mezi jeho dřívější tresty patří: dva měsíce pro krádež, tři měsíce pro škodu na majetku, šest měsíců za ublížení na zdraví, šest měsíců pro držení drog, deset měsíců za ublížení na zdraví. Burrows se cítil nevinný, ale ve všech případech souvisejících se smrtí Terrence Steadmana, bratra viceprezidenta USA, byl usvědčený. 12. března byly Lincolnovy konečné žádosti na odvolání se odepřeny a datum popravy bylo naplánováno na 11. květen.
Další poznámky:
Vězeň má povolené návštěvy s Michaelem Scofieldem - jeho bratr, Timem Gileshisem - právní zástupce, LJ Burrowsem - jeho syn, Lisou Rix - synova matka, a Sue Parsons - reportérka The Headline Press. Tento vězeň je ohodnocený stupněm C a je schválen pro práci ve vězeňském průmyslu. Burrows je ve věznici známý jako "Linc the Sink." ("Linc odpad").
Jméno:
Theodore Bagwell
Vězeňské číslo: 89632
Umístění: Blok s nízkou ostrahou, křídlo A, cela 16
Zločin: Únos šesti studentů, znásilnění a vražda prvního stupně
Rozsudek: doživotí
Zbytek trestu: doživotí
Na podmínku: Chovanec není způsobilý pro podmíněné propuštění
Postava:
Theodore Bagwell (nebo taky T- Bag, jak si říká) je jeden z nejnebezpečnějších vězňů ve Fox River. Už v mládí byl vandalem a krutě zacházel se zvířaty. Když mu bylo deset, tak byl chycen, jak se pokouší zapálit dům svého učitele na základní škole ve čtvrté třídě. A tak byl poslán do nápravného zařízení pro mladistvé. Zde se Bagwell dostal do Purity Gang (Rasistický gang). Bagwellovy zločiny byly čím dál vážnější. Gang spáchal zločin se střelnou zbraní a pokusem o vraždu. Za tyto zločiny byl poslán do Donaldsonova vězení s vysokou ostrahou v Alabamě, kde ihned zastal pozici vedoucího v gangu. Před čtyřmi lety se opět vrátil k životu kriminálníka. V této době provedl únos a zabil šest studentů v Alabamě, čímž se dostal na seznam nejhledanějších zločinců v Americe. Jakmile ho chytli, jeho právní zástupce podal na něho žalobu, aby byl uvězněný, protože se obávali, že se znovu stane členem Gangu. Nakonec Bagwell skončil ve Fox River a díky své minulosti se zde T-Bag stal jedním z nejobávanějších vězňů.
Jméno:
Benjamin Miles Franklin
Vězeňské číslo: 89416
Umístění: Blok s nízkou ostrahou, křídlo A, cela 48
Zločin: Držení kradeného zboží
Rozsudek: 8 let
Zbytek trestu: 7 let, 2 měsíce
Na podmínku: 3 roky, 2 měsíce
Postava:
Neschopný najít práci a peníze na zaplacení nájmu pro svou manželku a dceru, Franklin se to rozhodl získat kriminální cestou. Policie ho zatkla při řízení nakláďáku plného kradeného zboží. Za vzpírání se při zatýkání a neochotu prozradit identitu svých pracovníků ho přemístili do nápravného zařízení Fox River. Franklin má také vojenský záznam, který je tajný a nepřístupný veřejnosti.
Další poznámky:
Vězeň má povolené návštěvy přítele Dariuse Morgana. Chovanec je ohodnocený stupněm C a je mu schválena práce ve vězeňské kuchyni.
Jméno:
Fernando Sucre
Vězeňské číslo: 89775
Umístění: Blok s nízkou ostrahou, křídlo A, cela 40
Zločin: Ozbrojená loupež
Rozsudek: 5 let
Zbytek trestu: 4 roky, 1 měsíc
Na podmínku: 1 rok, 4 měsíce
Postava:
Fernando Sucre se narodil v Chicagu. I když většinu svého času trávil někde venku na ulici, tak po většinu života se nedostával příliš do konfiktu se zákonem. Až jedné noci, kdy přepadl obchod s lihovinami v Ecuadoru, i když s nenabitou zbraní. Policie však přijela moc rychle nato, aby stihl někam utéct, a tak byl na místě zatčen. Ihned po nástupu do Fox River si udělal vizitku slušného vězně. Požádal o co možná nejmilosrdnější rozsudek, aby mohl být se svou dívkou, Maricruz Delgado. Sucre potkal Maricruz před třemi roky. Šest měsíců předtím se Maricruz přistěhovala do New Yorku kvůli práci nákupčí pro významnou Manhattanskou módní společnost. O měsíc později se Sucreův bratranec Hektor také přestěhoval do New Yorku. Svým přátelům řekl, že ho přesunula společnost, ale ti, kteří ho znají, tak jim je jasné, že se sem přestěhoval kvůlu Maricruz, která se mu také líbí.
Jméno:
Charles Patoshik
Vězeňské číslo: 72864
Umístění: Psychiatrické oddělení, cela 25
Zločin: Dvojnásobná vražda druhého stupně
Rozsudek: 60 let
Zbytek trestu: 56 let
Na podmínku: 26 let
Postava:
Ještě než se dostal do vězení, Patoshik byl vynikajícím studentem s doktorátem z matematiky, se zaměřením na výzkum fraktálů, což je typ geometrického obrazce. Během této doby intenzivního studia začal znatelně zažívat symptomy duševní nemoci. Zanedlouho, a navzdory své nenásilnické minulosti, Patoshik vešel do domu svých rodičů s brokovnicí v ruce. Vešel do jejich ložnice, zatímco spali, a oba je zabil. Patoshik tvrdí, že si nevzpomíná na svůj zločin a nenabídl žádné vysvětlení, proč zabil své rodiče. A tak byl poslán do psychiatrické léčebny ve Fox River, kde si vysloužil přezdívku "Haywire (potřeštěný)". Po čtyřech letech intenzivní léčby doktoři usoudili, že může být přesunut do bloku s nízkou ochranou.
Další poznámky:
Vězeň má neuroanatomické poranění, které způsobuje hlubokou nespavost a trpí schizoftrenií - rozštěpení mysli. Denně dostává léky na tuto poruchu. Vězeň je ohodnocený stupněm D a není mu povolena práce ve vězení.
Jméno:
Brad Bellick
Postava:
Po promoci na střední škole složil Nápravnou důstojnickou zkoušku a nastoupil do věznice Fox River. Už od té doby se pomalu ale jistě přibližoval k hodnosti C.O. (bachař). Před třemi roky, navzdory několika tvrzením, že zneužívá chovance (nebyl nikdo, kdo by mu to mohl dokázat), Bellick byl povýšen do pozice kapitána, což je nejvyšší hodnost C.O. Dnes mezi jeho hlavní povinnosti patří: pomáhání v přepravě odsouzených k trestu smrti elektrickým křeslem, dohlíží na průmyslová odvětví věznice Fox River a také dohlíží na každodenní práce všech chovanců v bloku s nízkou ochranou. Bellick je známý jako tvrdý C.O. Jeho pohled na vězně není "dobrý trestanec", ale, jak sám říká: "Hlavní účel vězení je trest, ne rehabilitace."
Jméno:
John Abruzzi
Vězeňské číslo: 81004
Umístění: Blok s nízkou ostrahou, křídlo A, cela 96
Zločin: Dvojnásobná vražda a napomáhání na dvou vraždách
Rozsudek: 120 let
Zbytek trestu: 117 let, 6 měsíců
Na podmínku: Chovanec není způsobilý pro podmíněné propuštění
Postava:
Bývalý šéf Chicagské mafie, John Abruzzi, je pravděpodobně ten nejneoblíbenější vězeň ve Fox River. Další vězni, dokonce i vrazi, jsou podrobeni Abruzzimu, který mimojiné organizuje také práce ve věznici. Zatímco bachaři prosazují svá pravidla, nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že Abruzzi řídí vězení. Abruzzi byl usvědčený ze dvou vražd a alespoň další dvě pomáhal organizovat. Později se přihlásil očitý svědek Otto Fibonacci, který přesvědčil porotu o Abruzziho činu, a tak byl odsouzen k doživotnímu vězení. Jak se ale Abruzzi ocitl ve vězení, tak dělal vše pro to, aby zničil Fibonacciho, který ale mezitím nastoupil do programu pro ochranu svědkù. John už začínal šílet z toho, že Fibonacci je stále na živu a nikdo ho nemůže najít.
Další poznámky:
Vězeň má povolené návštěvy Philipa Falzoneho - "obchodní partner"; Anthonyho Smallhouse - další "obchodní partner"; Sylvie Abruzzi - jeho manželka; Nicole Abruzzi - jeho dcera; Johna Abruzzi Jr. - jeho syn; a Briana Knowltona - obchodní manažer. Vězeň je ohodnocený stupněm C a je mu schválena práce na věznici.
Jméno:
Charles Westmoreland
Vězeňské číslo: 21562
Umístění: Blok s nízkou ostrahou, křídlo A, cela 13
Zločin: Únos letadla, neúmyslné zabití a zabití z nedbalosti
Rozsudek: 60 let {doživotí)
Zbytek trestu: doživotí
Na podmínku: 26 let
Postava:
Právě to je 28 let, co je Charles Westmoreland zavřený ve Fox River, což z něj dělá jednoho z nejdéle zavřených vězňů. Westmoreland byl původně usvědčený v Douglas v Arizonii a první dva roky svého trestu strávil v arizonské věznici ve Florencii. Avšak kvůli nízkému rozpočtu musela Arizona některé své vězně předat věznicím jiných států. A tak Westmoreland byl přemístěný do Fox River v roce 1973. Už ve vězení v Arizonii se šeptalo, že Westmoreland je ve skutečnosti legendární únosce DB Cooper. V roce 1971 Cooper držel 727 pasažérů a jako vykupné požadoval $1.5 milion. Jakmile mu byly vydány, tak seskočil padákem do lesa z Pacific Northwest. I když nebyly žádné přímé dukazy k obvinění Westmorelanda coby Coopera, vyskytl se jeden dostatačující nepřímý důkaz který ho usvědčil. Přezdívka "DB Cooper" ho pronásledovala až do Fox River. Není jednoduché být vězněm, když ostatní předpokládají, že jste milionář. Ostatní vězni ho stále obtěžují. Jednou byl dokonce napaden jiným vězněm, který mu zlomil nos, protože z něho chtěl dostat ty peníze. Ale v posledních letech tyto útoky ustávaly. Má to co dělat i s jeho postarším věkem. Ale po 30 letech neustálého popírání, že je DB Cooper, mnoho vězňů došlo k závěru, že Charles Westmoreland není ve skutečnosti tím slavným D.B. Cooperem.
Jméno:
LJ Burrows
Postava:
Ještě před několika měsíci byl LJ jen další průměrný kluk z Oak Park v Illinois. Žil v hezkém domě se svou matkou Lisou a nevlastním otcem Adrianem. LJ pomáhal v domácnosti, dostával dobré známky ve škole, zkrátka nedělal žádné problémy. Pak jeho vlastního otce Lincolna Burrowse zavřeli do vězení. Žádosti o milost byly odmítnuty a datum popravy bylo stanovené. To LJ ovlivnilo nejvíce. Posledních pár měsíců je z LJ úplně jiná osoba. Vyrcholilo to zatčením za držení marihuany se záměrem prodeje. LJ mnohokrát řekl, že jeho otec na něho nemá žádný vliv, ale soudě podle jeho nedávných činností to není tak úplně pravda.
Další poznámky:
Momentálně je na LJ vydán zatykač za vraždu jeho matky a nevlastního otce.
Jméno:
Dr. Sara Tancredi
Postava:
Motto doktorky Sary Tancredi zní: "Přijmětě změnu, jestliže chcete vidět svět." Již když byla malá tak věděla, že jednou bude doktorkou. Vyrůstala na předměstí Chicaga a vždy doufala, že bude pracovat v nemocnici nebo bude soukromou doktorkou. Tyto sny se ale změnily během prvního ročníku na Northwestern University, když se Sara představila profesorům prací o Mahatma Gandhi. Její názor na svět se ihned změnil. Sen doktorky se jí brzy rozplynul, a tak si uvědomila, že musí jít na dráhu více humanitární. Ironicky, Gandhiho názory nenásilného přesvědčování, přesvědčily i Saru, která se rozhodla pracovat v prostředí plném násilí a zločinu, ve věznici Fox River. Jako jedna z mála doktorů ve Fox River, jestliže je některý z vězňů raněn, tak právě ona je odpovědná za to, zda rozhodne, že potřebuje neodkladný chirurgický zákrok. A tak zatímco její práce je místy až hrdinská (vyhrála mnoho cen za humanitární pomoc), je také docela nebezpečná. Každý den se setkává se zločinci a vrahy, kteří se v následujících letech ještě dlouho nesetkají se žádnou ženou. Ačkoli se Sara dvakrát nerozmýšlí nad riziky, které na ni čekají každý den, tak pro jejího otce je to dávka každodenního stresu. Její otec, Frank Tancredi, je "Hlavou spravedlnosti", guvernérem státu Illinois. A právě práce Sáry a rozdílné politické názory velmi ochladily jejich vztah v posledních letech.
Jméno:
Veronica Donovan
Postava:
Navzdory mladistvému delikventovi Lincolnu Burrowsovi, se kterým chodila na střední škole, se nenechala svést pro "pouliční život Cicera". Byla studentem s výbornými výsledky, a tak dostala plné akademické stipendium na univerzitě v Illinois v Chamapaign, kde maturovala s titulem bakaláře v právnickém oboru a potom pokračovala ve studiu právníka a udělala si doktorát na Bay Law School. Po promoci na Baylor se přestěhovala zpět do Chicaga, kde mohla uplatnit svoje znalosti majetkového zákona v kanceláři firmy Glazer a Ross. Ačkoli neměla žádnou zkušenost s trestním právem, obhajovala přítele z dětství Michaela Scofielda proti obvinění z ozbrojené loupeže po tom, co odmítal jakoukoli pomoc právníků jmenovaných právním zástupcem.
Jméno:
Warder Henry Pope
Postava:
Vedoucí ve Fox River. Důveřuje Michaelovi,který v jeho kanceláři budovával model Tadž Mahal a při tom dělal své plány s útěkem. Po jejich útěku je zklamán....dává výpověď.3-seria kosti na jojke

4. září 2008 v 14:14 | hellgirl |  Bones♥
už 10.9.2008 v stredu o 21:45 na jojke bude ísť kosti 3-seria


Už som naspäť

2. září 2008 v 11:27 | hellgirl
už som tu ahoj:)